KurmakHakkımızda

HAKKIMIZDA

Serüvenimiz 1989’da başladı..

Kurmak Kalıp,1 eylül 1989 yılında, İskitlerde kurulmuştur. 2001 yılından itibaren de İvedik  Organize Sanayi Bölgesine genişlemek amacı ile taşınmıştır. Hala bu adreste faaliyet göstermektedir. Kurmak Kalıp plastik kalıp ve plastik enjeksiyon üretimi, alüminyum enjeksiyon kalıp üretimi, sac ve metal kesme bükme kalıpları ve üretimi yapmaktadır. 460 gr”a kadar plastik enjeksiyon ünitemiz, kalıphanemiz ve 125 tona kadar eksantrik pres ünitemizle hizmet vermekteyiz. Kurmak Kalıp kurulduğu günden itibaren bilgi ve tecrübelerini, müşteri istek ve beklentilerinin yüksek kalitede ve ekonomik biçimde karşılanması için kullanır.

Kurmak Kalıp, ülke ekonomisinin düşünen, ilkeli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, hareket kabiliyeti  yüksek, müşteri memnuniyetini ön planda tutan dinamik bir kuruluştur.

MİSYON VE VİZYON

Sektörde Liderliğimiz

VİZYONUMUZ

Ulusal ve uluslararası pazarda, sanayi metal sektöründe kalıp tasarım ve imalat ile alanlarında liderliğimizi sürdürmek, müşteri memnuniyetini arttırarak ülkeler arasında üretim ve yönetim süreçlerine sahip bir firma olmak.

Çağdaş ilkeler doğrultusunda ülkemiz kaynaklarını kullanarak ve bu kaynakları ülke ekonomisine kazandırarak yeni ürünler ortaya koyarak toplam kalite yönetimi çerçevesinde kalıp ve standart kalıp elemanları üretimi konusunda özgün teknolojik çözümler üreten, sürekli gelişimden yana, müşteri memnuniyeti öncelikli, topluma ve çevreye duyarlı, ulusal ve uluslararası liderliğe ve saygınlığa sahip bir kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ

 Kalıp ve standart kalıp elemanları konusunda güncel teknolojiyi devamlı takip ederek ve yenilenerek; rekabetçiliği, verimliliği, kaynakları etkin biçimde kullanarak ürün ve çalışan kalitesi ile ülkesinin, müşterilerinin, paydaşlarının, çevrenin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır.

Ülke ekonomisinde önemli yere sahip olan sanayicilerimizin hizmetlerini aksatmamak için her türlü altyapı ve destek hizmetlerini sağlamak, Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hizmetlerin kalitesini ve sürekliliğini çevre koruma prensibiyle devam ettirmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kaliteyi Üretiyoruz

KALİTEYİ KALIPLARA BASIYORUZ
Kalite Politikamız, tüm faaliyetlerimizi yasal yükümlülüklere uygun olarak gerçekleştirirken, Müşteri isteklerini zamanında, ekonomik ve eksiksiz olarak karşılayarak,müşteri memnuniyetini artırmaki Kalite yönetim sistemi anlayışını tüm çalışanlara benimsetmek ve sistemde sürekli iyileştirmeyi sağlamak,

 Tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmak. Maliyetleri düşürmek ve karlılığı arttırmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamak.

 Kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmek.

FİNANSAL

Finansal Bilgilerimiz

KMK KURMAK MEKATRONİK KALIP İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET LTD. ŞTİ.
İvedik Organize Sanayi Bölgesi
Güleryüz Sanayi Sitesi1344 Sokak No: 62
Ostim / Ankara / TURKEY
T. +90 312 395 71 80 F. +90 312 395 71 79
info@kurmak.com.tr www.kurmak.com.tr
Ulus V.D 594 000 9495